Misyonumuz

Müşterilerimizin en kaliteli, lezzetli, hijyenik ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların öngördüğü koşullar çerçevesinde yaratıcı çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Beyaz Kurumsal
7

Hakkımızda

Tarihçe

Beyaz Kurumsal temel ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve 1995 yılında yemek üretimi ve catering alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve hijyen şartlarından ödün vermeyen üretimi ve hizmeti sayesinde Beyaz Kurumsal kısa sürede sektörün güçlü firmaları arasında yerini almıştır.

Beyaz Kurumsal olarak biz;

– Hazır yemek servisi

– Her tür catering hizmeti (açılış, temel atma, ödül töreni, nişan, düğün, piknik vs. gibi)

– Yerinde mutfak kurulumu ve yönetimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Beyaz Kurumsal, temel ilkeleri doğrultusunda, arzu ettiğiniz hijyen ve kalite şartlarına uygun üretim yapabilmek amacıyla gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Profesyonel mutfak ekibi tarafından, gıda mühendisimizin kontrolünde, hazırlanan yemeklerimiz yine profesyonel mutfak ekipmanları kullanılarak servise hazır hale getiriliyor.

ISO 9001 : 2000 belgesine sahip tedarikçilerimizden aldığımız malzemelerimizle kalite devamlılığını sağlamayı hedefliyoruz. Kısa sürede 5000’e çıkan kapasitemizle müşterilerimize ev yemeği hafifliğinde, hijyen ve kalite şartlarına uygun, sağlıklı ürünler üretmekteyiz.

Mönülerimiz gıda mühendisimiz ve firma yetkilileri tarafından titizlikle insana gerekli günlük protein, karbonhidrat, vitamin ve kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Her ay değişen standart mönümüzün yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan özel mönülerimiz de bulunmaktadır.

Firmamız yemek konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunmak için gerekli tüm kapasite ve anlayışa sahiptir.

En yakın zamanda görüşmek üzere…

Saygılarımızla…

0
Kişilik Profesyonel Ekip
0
Farklı Sektörde Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
Farklı Yemek Çeşidi

Neden Biz

Kaliteli Üretim

Kaliteli üretime önem gösteren firmamız, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Lezzetli Yemek

30 Yıllık Tecrübe. Mevsimine Uygun Menüler. Gıda Mühendisi Kontrolünde hazırlanan yemekler sıcak ve taze olarak size sunulur.

Hiyjenik Üretim

Gıda üretim alanlarında gerekli temizlik koşullarından bahsederken konunun temelini oluşturan sanitasyon ve hijyen kavramlarına uygun hareket ederiz.

Kaliteli Ürün Seçimi

Kullanmış olduğumuz tüm ürün seçimlerinde marka ve kalite standartlarına uygun ürünler seçerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarız.

Sorunuz mu var?

Bizi Arayın!